BAŞKANIN MESAJI

"Bütün
yol arkadaşlarıma
destekleri
ve emekleri için
teşekkür ederim."
Orhan Remzi Karadeniz, CEOKaradeniz Holding olarak, 70 yılı aşkın geçmişimizden aldığımız güç, deneyim ve kültürümüzle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. 1948’den beri yenilikçi iş çözümleri üretiyoruz. Bir aile şirketi olarak sadece kâr amaçlı bir şirket değil; insana ve çevreye zarar vermeyen, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Katma değerimiz, fiziksel büyümemizde olduğu kadar geliştirdiğimiz sistem ve süreçlerde, hayata geçirdiğimiz yeni yaklaşımları da kapsıyor.

Değişen dünya düzeninde teknolojik gelişmeler, inovasyon, kurumsallaşma ve yenilikçilik her zamankinden daha fazla öne çıkan kavramlar. Biz de sahip olduğumuz inovatif ürün ve filomuz ile dünya enerji piyasasında yerimizi sağlamlaştırıp bu düzene liderlik ediyoruz.

Ülkelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan elektriği, ekonomik ve hızlı bir şekilde sağlayarak, dünyanın dört bir yanında iş olanakları yaratıp, ülkelerin istihdam ve ekonomik kalkınmalarında çok önemli bir rol üstleniyoruz. 2019 yılına geldiğimizde, dünyanın 19 farklı noktada ofisi bulunan ve 16 farklı milletten oluşan bir aileyiz.

Sorumluluğumuz çok büyük. “Tek Dünya” felsefemizle, değerlerimizden ödün vermeden insanlığa "daha fazlası"nı sunabilmek için çalışıyoruz. Bütün yol arkadaşlarıma destekleri ve emekleri için teşekkür ediyorum.

İstanbul OFİS

Merkez Mahallesi
Develi Caddesi No:14
34406, Kağıthane
İstanbul, TÜRKİYE

DUBAİ OFİS

Almas Tower 19A Jumeirah
Lakes Towers PO Box
488013 Dubai,
Birleşik Arap Emirlikleri

İstanbul Office

Merkez Mahallesi
Develi Caddesi No:14
34406, Kağıthane
İstanbul, TÜRKİYE

DUBAİ Office

Almas Tower 19A Jumeirah
Lakes Towers PO Box
488013 Dubai,
Birleşik Arap Emirlikleri

Copyright © 2023 Karadeniz Holding